Warsztaty biznesowe

Warsztaty biznesowe - jak narzędzia IT pomagają usprawnić procesy

Chcesz poprawić działanie firmy? Poszukujesz łatwego rozwiązania skomplikowanego problemu?

Ze wsparciem naszych specjalistów opracujesz koncept systemu IT, który usprawni wybrane procesy w twojej firmie, zredukujesz ryzyko związane z nietrafionymi decyzjami i oszczędzisz pieniądze.

Brak budżetu na system IT

Chcesz usprawnić procesy w swojej firmie, ale nie masz na to środków? 

Istnieje cały szereg sposobów, które możesz wykorzystać, jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, ale chcesz, żeby twoja firma działała jak w zegarku.

Panel klienta dla firmy Ostrowski-Pilachowski

panel klienta OPMK

W celu usprawnienia komunikacji zaprojektowaliśmy panel klienta. Głównym zadaniem panelu miało być usprawnienie wymiany informacji między klientem a firmą na temat szczegółów zamówienia, takich jak:  weryfikacja poprawności zlecenia, akceptacja poszczególnych próbek produktów czy łatwe nanoszenie uwag do zlecenia w systemie. 

Zarządzanie pracą działów dla firmy OPMK

system do zarządzania pracą firmy

System opiera się na mechanizmie tworzenia zleceń między działami. Pozwala na graficzną wizualizację przepływu pracy. Każdy z działów ma formę tablicy, na której pojawiają się zlecenia. Poszczególne działy mają łatwy dostęp do informacji, w którym miejscu obecnie znajduje się zlecenie, na jakim jest etapie wykonania oraz za ile czasu zostanie przekazane do kolejnego działu.

Cyfryzacja dokumentacji

Oprogramowanie na zamówienie_cyfryzacja dokumentów

CASE STUDY Cyfryzacja dokumentacji dla firmy Ostrowski-Pilachowski System pozwolił na cyfryzację 90% firmowej dokumentacji. tworzenie i archiwizowanie elektronicznych wersji dokumentów możliwość pracy nad dokumentacją przez wiele osób w czasie rzeczywistym szybka akceptacja poszczególnych etapów produkcji Problem Firma Ostrowski-Pilachowski przez długi czas funkcjonowała poprawnie w oparciu o wypracowane schematy działania. Jednak w ostatnich latach zmiany na […]

Wymiana systemu w firmie – 5 znaków, że czas wymienić oprogramowanie

wymiana systemu w firmie (1)

Jesteśmy naocznymi świadkami codziennych postępów technologicznych. Coś, co wczoraj było nowością, dzisiaj jest już nieaktualne. Od nas zależy, czy będziemy brać czynny udział w procesie zmian i adaptować się do nich, czy pozostaniemy biernymi obserwatorami. firma może działać w oparciu o stare procesy i systemy stworzone lata temu. Pytanie – jak długo? I ile na tym traci?

Gotowe oprogramowanie czy system na zamówienie?

Gotowe rozwiązanie czy oprogramowanie na zamówienie

Gotowe, pudełkowe oprogramowanie czy system tworzony na zamówienie? To pytanie zadaje sobie każdy, kto stoi przed perspektywą wdrożenia w firmie systemu IT.
Tej decyzji – na szczęście – nie musisz podejmować sam. Możesz poradzić się specjalistów, którzy powinni dobrać rozwiązanie odpowiednie do sytuacji. Nie zawsze oprogramowanie szyte na miarę to dobry pomysł. Czasem lepiej skorzystać z gotowych, dostępnych na rynku systemów.

Simple Care – system do zarządzania przychodnią

Simple Care_case study oprogramowanie na zamówienie

CASE STUDY System do zarządzania przychodnią medyczną Simple Care Problem Klient mierzył się z problemem z zarządzaniem bazą danych i pracą personelu. Zakres działań Audyt i analiza Warsztaty Makiety low-fi Makiety hi-fi Prototyp systemu Wdrożenie systemu Opieka po wdrożeniu Audyt i analiza 1 Warsztaty 2 Makiety low-fi 3 Makiety hi-fi 4 Prototyp systemu 5 Wdrożenie […]