Wymiana systemu w firmie – 5 znaków, że czas wymienić oprogramowanie

wymiana systemu w firmie (1)

Jesteśmy naocznymi świadkami codziennych postępów technologicznych. Coś, co wczoraj było nowością, dzisiaj jest już nieaktualne. Od nas zależy, czy będziemy brać czynny udział w procesie zmian i adaptować się do nich, czy pozostaniemy biernymi obserwatorami. firma może działać w oparciu o stare procesy i systemy stworzone lata temu. Pytanie – jak długo? I ile na tym traci?

Gotowe oprogramowanie czy system na zamówienie?

Gotowe rozwiązanie czy oprogramowanie na zamówienie

Gotowe, pudełkowe oprogramowanie czy system tworzony na zamówienie? To pytanie zadaje sobie każdy, kto stoi przed perspektywą wdrożenia w firmie systemu IT.
Tej decyzji – na szczęście – nie musisz podejmować sam. Możesz poradzić się specjalistów, którzy powinni dobrać rozwiązanie odpowiednie do sytuacji. Nie zawsze oprogramowanie szyte na miarę to dobry pomysł. Czasem lepiej skorzystać z gotowych, dostępnych na rynku systemów.

Simple Care – system do zarządzania przychodnią

Simple Care_case study oprogramowanie na zamówienie

CASE STUDY System do zarządzania przychodnią medyczną Simple Care Problem Klient mierzył się z problemem z zarządzaniem bazą danych i pracą personelu. Zakres działań Audyt i analiza Warsztaty Makiety low-fi Makiety hi-fi Prototyp systemu Wdrożenie systemu Opieka po wdrożeniu Audyt i analiza 1 Warsztaty 2 Makiety low-fi 3 Makiety hi-fi 4 Prototyp systemu 5 Wdrożenie […]

System do wykrywania dronów – APS

APS_system do wykrywania dronów

Rozwój rynku dronów lotniczych przyniósł bardzo dużo korzyści dla wielu branż, znalazły one zastosowanie w wielu dziedzinach np. transporcie, ochronie własności, kontroli jakości czy służbach bezpieczeństwa. Potencjał ten przyniósł jednak ryzyko wielu nadużyć tej technologii w celach przestępczych. Zagrożenie to dostrzegł Radosław Piesiewicz, obecny prezes zarządu Advanced Protection Systems, który zwrócił się do nas z pomysłem stworzenia pierwszego na świecie kompleksowego systemu antydronowego. System miał służyć nie tylko do ochrony własności prywatnej, ale także miejsc takich jak lotniska, więzienia, stadiony czy obiekty infrastruktury krytycznej.

Cyfryzacja 90% dokumentów papierowych – Marc Kolor i Ostrowski-Pilachowski

Oprogramowanie na zamówienie_cyfryzacja dokumentów

CASE STUDY Cyfryzacja dokumentacji dla firmy Ostrowski-Pilachowski Problem Dotychczas firma funkcjonowała poprawnie w oparciu o wypracowane przez lata procesy, jednak potrzebne było rozwiązanie, które pozwoliłoby zmaksymalizować efektywność pracowników i oszczędzało ich czas poświęcany przede wszystkim na wymianę informacji Potrzebne było rozwiązanie IT, które pozwoli usprawnić zarządzanie wszystkimi procesami zachodzącymi w firmie. Zakres działań Audyt i […]

Zwiększenie liczby dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia – J.S. Hamilton dział Cargo

Oprogramowanie na zamówienie_JSHamilton_212%

CASE STUDY Panel klienta dla firmy Hamilton Panel klienta pomógł firmie Hamilton w 5 lat zwiększyć liczbę obsługiwanych dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia. usprawnienie wymiany informacji między klientem, dostawcami, spedytorem, terminalami portowymi zwiększenie efektywności pracy oraz możliwość obsługi większych kontraktów ograniczenie błędów do minimum poprawa jakości obsługi klienta Problem Przed działem Cargo stały 4 […]

50% szybsze wydanie i przesunięcie towaru – Nazar Kebab

System WMS_Nazar

Firma Nazar, chcąca podwoić swoje zdolności produkcyjne, mierzyła się z powtarzającymi się awariami dotychczasowego systemu do zarządzania magazynem. Niska jakość oprogramowania, niewystarczające wsparcie i brak doradztwa związanego z transformacją cyfrową blokowały rozwój firmy.