Ile kosztuje oprogramowanie na zamówienie?

ile kosztuje oprogramowanie na zamówienie

Cena oprogramowania na zamówienie jest trudna do określenia z dwóch powodów. Oprogramowanie na zamówienie to pojęcie, pod którym może kryć się każdy rodzaj systemu IT. Systemy tej samej klasy różnią się między sobą zakresem funkcjonalnym oraz skalą. Zobacz, ile może kosztować system na zamówienie.

Zarządzanie łańcuchem dostaw w branży TSL

łańcuch dostaw w TSL

Przerwany łańcuch dostaw jest wskazywany jako najpoważniejsze zagrożenie, z którym w kolejnych miesiącach będą mierzyć się polskie firmy. Mają na to wpływ między innymi sytuacja geopolityczna, wysokie ceny paliw, mała dostępność materiałów, ogólnoświatowa recesja. Te trudności dotkną wiele branż z sektora przemysłu, w tym branżę TSL.

Zwiększenie liczby dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia – J.S. Hamilton dział Cargo

Oprogramowanie na zamówienie_JSHamilton_212%

CASE STUDY Panel klienta dla firmy Hamilton Panel klienta pomógł firmie Hamilton w 5 lat zwiększyć liczbę obsługiwanych dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia. usprawnienie wymiany informacji między klientem, dostawcami, spedytorem, terminalami portowymi zwiększenie efektywności pracy oraz możliwość obsługi większych kontraktów ograniczenie błędów do minimum poprawa jakości obsługi klienta Problem Przed działem Cargo stały 4 […]

Warsztaty biznesowe

Warsztaty biznesowe - jak narzędzia IT pomagają usprawnić procesy

Chcesz poprawić działanie firmy? Poszukujesz łatwego rozwiązania skomplikowanego problemu?

Ze wsparciem naszych specjalistów opracujesz koncept systemu IT, który usprawni wybrane procesy w twojej firmie, zredukujesz ryzyko związane z nietrafionymi decyzjami i oszczędzisz pieniądze.

Brak budżetu na system IT

Chcesz usprawnić procesy w swojej firmie, ale nie masz na to środków? 

Istnieje cały szereg sposobów, które możesz wykorzystać, jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, ale chcesz, żeby twoja firma działała jak w zegarku.

Panel klienta dla firmy Ostrowski-Pilachowski

panel klienta OPMK

W celu usprawnienia komunikacji zaprojektowaliśmy panel klienta. Głównym zadaniem panelu miało być usprawnienie wymiany informacji między klientem a firmą na temat szczegółów zamówienia, takich jak:  weryfikacja poprawności zlecenia, akceptacja poszczególnych próbek produktów czy łatwe nanoszenie uwag do zlecenia w systemie. 

Wymiana systemu w firmie – 5 znaków, że czas wymienić oprogramowanie

wymiana systemu w firmie (1)

Jesteśmy naocznymi świadkami codziennych postępów technologicznych. Coś, co wczoraj było nowością, dzisiaj jest już nieaktualne. Od nas zależy, czy będziemy brać czynny udział w procesie zmian i adaptować się do nich, czy pozostaniemy biernymi obserwatorami. firma może działać w oparciu o stare procesy i systemy stworzone lata temu. Pytanie – jak długo? I ile na tym traci?

Gotowe oprogramowanie czy system na zamówienie?

Gotowe rozwiązanie czy oprogramowanie na zamówienie

Gotowe, pudełkowe oprogramowanie czy system tworzony na zamówienie? To pytanie zadaje sobie każdy, kto stoi przed perspektywą wdrożenia w firmie systemu IT.
Tej decyzji – na szczęście – nie musisz podejmować sam. Możesz poradzić się specjalistów, którzy powinni dobrać rozwiązanie odpowiednie do sytuacji. Nie zawsze oprogramowanie szyte na miarę to dobry pomysł. Czasem lepiej skorzystać z gotowych, dostępnych na rynku systemów.