Konsultacje IT

Z naszym wsparciem rozwiążesz kwestie stojące na przeszkodzie do osiągnięcia Twoich celów biznesowych.

Omówimy Twoje problemy i zaplanujemy kolejne etapy działania.

Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednie oprogramowanie lub pomożemy Ci w wyborze dostawcy.

Konsultacje IT

Z naszym wsparciem rozwiążesz kwestie stojące na przeszkodzie do osiągnięcia Twoich celów biznesowych. Omówimy Twoje problemy i zaplanujemy kolejne etapy działania.

Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednie oprogramowanie lub pomożemy Ci w wyborze dostawcy.

Konsultacje IT, wsparcie IT, mapa drogowa, przemysł 4.0 - usługa - ikona

Pomagamy Ci rozwinąć skrzydła

Pomożemy Ci uporządkować i zautomatyzować wszystkie procesy zarządzania firmą produkcyjną. Oszczędzisz czas, a przychody urosną.

Cyfryzacja biznesu

Przeprowadzimy Cię przez proces cyfryzacji biznesu. Zaprojektujemy dla Ciebie mapę drogową Przemysłu 4.0. Dzięki temu zbudujesz i powiększysz przewagę konkurencyjną.

Dział IT w abonamencie

Nie musisz budować własnego działu IT. Nawiązując z nami współpracę abonamentową, otrzymujesz elastyczny dostęp do wielu specjalistów. Ty ustalasz, w jakim zakresie nas potrzebujesz.

Za co cenią nas klienci?

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - komunikacja - ikona

Wsparcie

Tworzymy i wdrażamy oprogramowanie od A do Z. Otrzymasz naszą pomoc na każdym etapie. My zajmujemy się całym procesem, a ty śpisz spokojnie.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - doświadczenie - ikona

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat, od 6 lat pod marką JMB Lab. Ponad 2500 firm korzysta z naszego oprogramowania. W każdej z nich wdrażaliśmy program z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - rezultat - ikona

Efekty

Dzięki naszym systemom zyskasz przewagę konkurencyjną, a Twój biznes odnotuje szybki wzrost. Pomagamy słupkom piąć się w górę.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - relacje - ikona

Obsługę

Nasi pierwsi klienci są z nami od samego początku i nie zamierzają rezygnować. A aż 96% klientów deklaruje chęć polecenia nas innym. Z czego jesteśmy najbardziej dumni.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - obsługa - ikona

Komunikację

Mówimy ludzkim głosem! Nie musisz znać informatycznego żargonu, żeby z nami porozmawiać. Nasi klienci najczęściej nas chwalą za jasną komunikację i zrozumienie ich potrzeb.

Automatyzacja firmy z wykorzystaniem darmowych narzędzi IT

Efekty automatyzacji w firmie z wykorzystaniem darmowych rozwiązań IT

Firmy podążające za transformacją cyfrową potrzebują rozwiązań, które pozwolą im zautomatyzować i usprawnić całość przebiegających procesów. W przypadku nieszablonowych procedur, najlepszym rozwiązaniem często jest inwestycja w dedykowany system IT. W rzeczywistości jednak nie każda firma może pozwolić sobie od razu na wdrożenie indywidualnie opracowanego rozwiązania. Czy to oznacza, że w takim przypadku przedsiębiorstwa są zmuszone ograniczać się do standardowych możliwości oferowanych przez klasyczne systemy IT? Nic podobnego!

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz się umówić na bezpłatną godzinę konsultacji? Napisz lub zadzwoń.
Możesz też zostawić nam swój numer telefonu bądź adres e-mail. Na pewno się odezwiemy.

Napisz lub zadzwoń

Zacznijmy współpracę!

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.