Zwiększenie liczby dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia – J.S. Hamilton dział Cargo

Oprogramowanie na zamówienie_JSHamilton_212%

CASE STUDY Panel klienta dla firmy Hamilton Panel klienta pomógł firmie Hamilton w 5 lat zwiększyć liczbę obsługiwanych dostaw o 212% bez zwiększania zatrudnienia. usprawnienie wymiany informacji między klientem, dostawcami, spedytorem, terminalami portowymi zwiększenie efektywności pracy oraz możliwość obsługi większych kontraktów ograniczenie błędów do minimum poprawa jakości obsługi klienta Problem Przed działem Cargo stały 4 […]

50% szybsze wydanie i przesunięcie towaru – Nazar Kebab

System WMS_Nazar

Firma Nazar, chcąca podwoić swoje zdolności produkcyjne, mierzyła się z powtarzającymi się awariami dotychczasowego systemu do zarządzania magazynem. Niska jakość oprogramowania, niewystarczające wsparcie i brak doradztwa związanego z transformacją cyfrową blokowały rozwój firmy.

Makiety i prototypy systemów – czy są potrzebne?

Makiety i prototypy systemu - czy są potrzebne? Artykuł

Często się zdarza, że firma inwestuje w oprogramowanie na zamówienie, nie będąc do tego odpowiednio przygotowaną. Zna założenia, ma wyobrażenie o zamówionym systemie. Kiedy jednak otrzymuje gotowy program, okazuje się, że ten nie spełnia oczekiwań. A czy może być coś gorszego niż kosztowna inwestycja, która nie przynosi efektów? Jest sposób, żeby uniknąć takiej sytuacji – stworzenie makiet i prototypów systemu.