Projektowanie makiet i prototypów systemów

Stworzymy dla Ciebie symulację systemu. Dzięki temu sprawdzisz, czy Twój pomysł na aplikację jest warty dalszej inwestycji. A weryfikacja założeń na wczesnym etapie projektu to oszczędność czasu i pieniędzy.

Projektowanie makiet i prototypów systemów

Stworzymy dla Ciebie symulację systemu. Dzięki temu sprawdzisz, czy Twój pomysł na aplikację jest warty dalszej inwestycji. A weryfikacja założeń na wczesnym etapie projektu to oszczędność czasu i pieniędzy.

Projektowanie makiet i prototypów systemów - usługa_ikona

Bezpieczeństwo

Makiety i prototypy pozwalają szybko zweryfikować, czy Twój pomysł na aplikację przyniesie wymierny efekt. A to redukuje ryzyko utraconego czasu i pieniędzy.

Elastyczność

Symulacja pozwala Ci podjąć dalsze decyzje, w jakim kształcie i w jakim zakresie powinieneś rozwijać projekt.

Zewnętrzny dział IT

Możemy być Twoim zewnętrznym działem IT w zakresie, jaki sam ustalisz. Dzięki temu otrzymujesz wiedzę wielu ekspertów i elastyczną współpracę.

Za co cenią nas klienci?

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - komunikacja - ikona

Wsparcie

Tworzymy i wdrażamy oprogramowanie od A do Z. Otrzymasz naszą pomoc na każdym etapie. My zajmujemy się całym procesem, a ty śpisz spokojnie.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - doświadczenie - ikona

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat, od 6 lat pod marką JMB Lab. Ponad 2500 firm korzysta z naszego oprogramowania. W każdej z nich wdrażaliśmy program z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - rezultat - ikona

Efekty

Dzięki naszym systemom zyskasz przewagę konkurencyjną, a Twój biznes odnotuje szybki wzrost. Pomagamy słupkom piąć się w górę.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - relacje - ikona

Obsługę

Nasi pierwsi klienci są z nami od samego początku i nie zamierzają rezygnować. A aż 96% klientów deklaruje chęć polecenia nas innym. Z czego jesteśmy najbardziej dumni.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - obsługa - ikona

Komunikację

Mówimy ludzkim głosem! Nie musisz znać informatycznego żargonu, żeby z nami porozmawiać. Nasi klienci najczęściej nas chwalą za jasną komunikację i zrozumienie ich potrzeb.

Prototyp systemu IT – krok w stronę cyfryzacji firmy

Prototyp systemu IT – krok w stronę cyfryzacji firmy

Żyjemy w czasach dynamicznie postępującej cyfryzacji, którą kryzys wywołany COVID-19 tylko przyspieszył. Kolejne firmy wdrażają dedykowane, nowoczesne rozwiązania IT, które mają usprawnić ich funkcjonowanie i podnieść wydajność pracy. Wielu przedsiębiorców obawia się jednak tego kroku. Być może Ty również zastanawiasz się, czy wdrożony system IT spełni pokładane w nim nadzieje? Czy może okaże finansowym niewypałem, który zachwieje płynnością Twojego przedsiębiorstwa?

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz się umówić na bezpłatną godzinę konsultacji? Napisz lub zadzwoń.
Możesz też zostawić nam swój numer telefonu bądź adres e-mail. Na pewno się odezwiemy.

Napisz lub zadzwoń

Zacznijmy współpracę!

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.