JMB Lab

Targi TransLogistica 2022

podsumowanie

Już opadły emocje po targach TransLogistica 2022. Przychodzi czas podsumowania.

TransLogistica, czyli Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki, to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Na oficjalne dane trzeba jeszcze poczekać, ale prognozuje się, że stoiska ponad 300 wystawców rozmieszczone na 3 halach odwiedziło ok. 9 000 osób.

Dużą zaletą wydarzenia był bogaty program merytoryczny. Prelekcje poruszały takie tematy jak kwestie prawne związane z transportem towarów, rozliczenia finansowe, wyzwania, jakie czekają branżę w ciągu kolejnych lat czy automatyzacja procesów w branży transportu, spedycji i logistyki.

Odwiedzający poszukiwali między innymi usług związanych z logistyką i transportem (w różnej jego odmianie – lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym), części eksploatacyjnych, wyposażenia magazynu, czy systemów informatycznych związanych z usprawnieniem transportu oraz magazynów.

Targi TransLogstica 2022
Źródło: https://www.facebook.com/TransLogisticaPoland
Targi Translogistica 2022 JMB Lab

Podczas tegorocznej IX edycji po raz pierwszy została otwarta nowa przestrzeń, tzw. Warehouse Zone, która przyciągała odwiedzających planujących budowę lub rozbudowę swoich magazynów oraz usprawnienie procesów, które w nich zachodzą, np. przy pomocy systemów WMS.

Odwiedzający nasze stoisko mogli zobaczyć w praktyce, jak wygląda praca z systemem WMS.

Przygotowaliśmy demo imitujące między innymi przyjęcie, identyfikację, rezerwację i wydanie towaru, zarządzanie systemem z poziomu panelu klienta oraz generowanie dokumentacji. 

W prezentacji zastosowaliśmy m.in skanery ręczne oraz skaner w formie zegarka od naszego partnera, firmy NewLand.

Jakie korzyści przynosi spotkanie podczas targów?

 • Poznanie systemu i jego działania w praktyce.
 • Możliwość przeprowadzenia mini analizy sytuacji w firmie.
 • Wstępne rekomendacje rozwiązań.
 • Możliwość zapoznania się z trendami systemowymi oraz sprzętowymi.
 • Możliwość wymiany spostrzeżeń na temat sytuacji w danej branży

KONTAKT

Potrzebujesz skonsultować zmiany w swoim magazynie? Umów się na bezpłatną rozmowę

Odpowiemy w ciągu 24 godzin.


  (*Wymagane) Klikając przycisk 'Wyślij', akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu przedstawienia oferty, których administratorem jest firma JMB Lab Sp. z o.o.

  Marcin Gołębiowski
  Marcin Gołębiowski
  Analityk projektowy