Oprogramowanie na zamówienie

Doradzimy jak ułożyć procesy, które dadzą Ci przewagę konkurencyjną i stworzymy do nich oprogramowanie. Pomożemy w transformacji cyfrowej i wkroczeniu w Przemysł 4.0.

A co ważne, nie musisz znać żargonu IT – mówimy ludzkim językiem.

Oprogramowanie na zamówienie

Doradzimy jak ułożyć procesy, które dadzą Ci przewagę konkurencyjną i stworzymy do nich oprogramowanie. Pomożemy w transformacji cyfrowej i wkroczeniu w Przemysł 4.0.

A co ważne, nie musisz znać żargonu IT – mówimy ludzkim językiem.

JMB LAB - usprawniamy pracę firm, oprogramowanie dla firm_oprogramowanie szyte na miarę_ciemna ikona

Analiza sytuacji Twojej firmy pozwoli nam wspólnie ułożyć plan działania. Sprawdzimy, jakie procesy wymagają poprawy. Zaproponujemy rozwiązania, które pozwolą osiągnąć założone cele.

Stworzymy oprogramowanie, które przyspieszy rozwój Twojej firmy i zbuduje lub wzmocni jej konkurencyjność.

Zakres prac dostosowujemy na bieżąco. Jesteśmy w stałym kontakcie - tak często, jak tego potrzebujesz.

Masz nasze pełne wsparcie. Możesz się z nami kontaktować nie tylko na każdym etapie naszej współpracy, ale także po zakończeniu wdrożenia systemu. Odpowiemy na Twoje pytania.

Przekażemy Ci prawa do samodzielnego rozwoju systemu. Dzięki temu jesteś od nas niezależny.

Gwarantujemy, że nas zrozumiesz. Mówimy jasnym językiem, nie żargonem IT.

Zastanawiasz się nad transformacją cyfrową w Twojej firmie? Chcesz zwiększyć konkurencyjność dzięki wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0? Skorzystaj z naszego doświadczenia.
Zastanawiasz się nad transformacją cyfrową w Twojej firmie? Chcesz zwiększyć konkurencyjność dzięki wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0? Skorzystaj z naszego doświadczenia.

Realizacje

WMS - system do zarządzania magazynem

Optymalizuje pracę magazynierów, ułatwia procesy przyjęcia i wydania towaru, przyspiesza inwentaryzację.

System do wykrywania dronów

Pozwala monitorować przestrzeń powietrzną za pomocą komputerów stacjonarnych oraz tabletów.

Najczęściej zadawane pytania

Oprogramowanie na zamówienie, czyli custom software development, odpowiada dokładnie na te wyzwania, z którymi mierzy się Twoja firma. Jest to ważne zwłaszcza wtedy, kiedy dzięki unikatowym procesom (np. obsługi klienta), chcesz zbudować i wzmocnić swoją pozycję na rynku. Masowe, gotowe rozwiązania mogą często nie mieć funkcji, których potrzebujesz. W takiej sytuacji to Ty musisz dostosować się do możliwości programu, a powinno być odwrotnie - to program powinien być dostosowany do Twoich potrzeb.

Tak, stworzymy dla Ciebie zarówno aplikacje webowe (czyli takie, które otworzysz w przeglądarce internetowej), jak i aplikacje mobilne. Dzięki temu dostęp do systemu będziesz mieć zawsze pod ręką.

Nie! W niektórych przypadkach lepiej wdrożyć rozwiązanie już dostępne na rynku i dostosować je do Twoich potrzeb. A czasem wystarczy dopasować obecnie używane oprogramowanie do nowych wyzwań w firmie. Właśnie dlatego najważniejszy jest pierwszy etap współpracy - analiza problemów i potrzeb.

Skorzystaj z naszej wiedzy i umów się na konsultacje.

Tym, co nas wyróżnia na tle innych firm to to, że nie wymagamy od klienta dokładnej specyfikacji, jak ma wyglądać i działać system.

1. Na pierwszym etapie współpracy poznajemy strategiczne cele projektu. Wspólnie znajdujemy rozwiązania, które zrealizują te cele w najkorzystniejszy sposób. W pierwszej kolejności skupiamy się na problemach, które są najbardziej uciążliwe i generują największe koszty.

2. Wówczas tworzymy plan działania.

3. Po zaplanowaniu prac możemy oszacować koszt projektu.

Kiedy zdecydujesz się na wdrożenie projektu, dobieramy zespół, który zajmie się pracą.
System tworzymy w dwutygodniowych etapach. Efektem każdego etapu jest kolejna część aplikacji gotowa do użytku. W związku z tym płacisz za to, z czego możesz korzystać.

Jak najbardziej. Najczęściej tworzymy oprogramowanie w dwutygodniowych etapach poprzedzonych planem jakie funkcjonalności są kluczowe dla danego etapu. Dzięki temu nasi klienci mogą na bieżąco weryfikować swoje potrzeby biznesowe i realizować te rzeczy, które przynoszą najwięcej korzyści.

  • Jest mniejsze ryzyko przerw w działaniu systemu.
  • Można je łatwiej dostosowywać do potrzeb, płacąc tylko za to, z czego się korzysta.
  • Możliwość pracy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
  • Niższe wydatki na obsługę IT: konfigurację, zabezpieczenia, kopie zapasowe.
  • Wyższe bezpieczeństwo przechowywanych danych.

To zależy od zakresu projektu. Do przygotowania wstępnej wyceny potrzebujemy poznać potrzeby oraz przeanalizować problemy, z którymi mierzy się firma. Wtedy, na podstawie wspólnie określonych założeń, opracujemy plan działania. Na jego podstawie możemy przygotować kosztorys stworzenia oprogramowania na zamówienie.

Nie musisz znać szczegółowej specyfikacji. Zakres projektu określimy wspólnie, analizując potrzeby i identyfikując problemy.

Za co cenią nas klienci?

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - komunikacja - ikona

Wsparcie

Tworzymy i wdrażamy oprogramowanie od A do Z. Otrzymasz naszą pomoc na każdym etapie. My zajmujemy się całym procesem, a ty śpisz spokojnie.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - doświadczenie - ikona

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku ponad 15 lat, od 6 lat pod marką JMB Lab. Ponad 2500 firm korzysta z naszego oprogramowania. W każdej z nich wdrażaliśmy program z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - rezultat - ikona

Efekty

Dzięki naszym systemom zyskasz przewagę konkurencyjną, a Twój biznes odnotuje szybki wzrost. Pomagamy słupkom piąć się w górę.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - relacje - ikona

Obsługę

Nasi pierwsi klienci są z nami od samego początku i nie zamierzają rezygnować. A aż 96% klientów deklaruje chęć polecenia nas innym. Z czego jesteśmy najbardziej dumni.

Oprogramowanie dla firm, usprawniamy biznes - JMB Lab - obsługa - ikona

Komunikację

Mówimy ludzkim głosem! Nie musisz znać informatycznego żargonu, żeby z nami porozmawiać. Nasi klienci najczęściej nas chwalą za jasną komunikację i zrozumienie ich potrzeb.

Kontakt

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Chcesz się umówić na bezpłatną godzinę konsultacji? Napisz lub zadzwoń.
Możesz też zostawić nam swój numer telefonu bądź adres e-mail. Na pewno się odezwiemy.

Napisz lub zadzwoń

Zacznijmy współpracę!

Zostaw nam swój e-mail lub numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez JMB Lab sp. z o.o. w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Zapoznałem/am się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych w Polityce Prywatności.